Halil Karagülle

Yokohama Genel Müdürü


Akıllı B2B , e-ticaret ve b2b sitemizin kurulumundan bugüne kadar hızlı destek ve başarılı yazılımı ile her zaman arkamızda oldu. Kendi yüklü operasyonel faliyetlerimiz arasında bizi hiç bir teknik detay ile uğraştırmadılar. Bu da bizim daha çok bayi operasyonlarına odaklanma yolunda önümüzü açtı. Kendilerine çok çok teşekkür ederiz.

Süleyman İçgevar

Konya Rulman Sanayi


B2B sitemizde en ufak biyerde takılsam bile karşımızda muhattap bulabiliyoruz sitemiz sorunsuz calışıyor müşteri olarak çok memnunum ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Halil Kahveci

Ünal Kahveci Otomotiv


Uzun zamandır b2b sistemleri kullanıyorum ve bir çok sistem tanıdım, gelişen bilgi teknolojilerine ayak uyduran, sürekli kendini güncelleyen ve en önemlisi markanın ihtiyaçlarına göre hızlı bir hizmetle sistemi markaya entegre edebilen akıllıb2b'ye teşekkür ederim.

Adnan Akbaş

Cem Motor Bilgi İşlem Sorumlusu


Bizim için e-ticaret sistemlerinin en büyük dezavantajı erp entegrasyonlarıydı. Bu konuda kendini ispatlamış ekiniz ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tuttuğunu referans ederek çalışmaya başladık. Kullanıcı dostu arayüzleri, hızlı, siparişlerde sorun çıkarmayan altyapısı ve sunduğu pazar entegrasyonları ile işimizi tek bir yerden yönetmek çok büyük kolaylık.

Kemal Yetgin

Yetgin Civata Genel Müdürü


Sizlere Teşekkür etmeyi ve memnuniyetimizi dile getirmeyi kendimize bir borç bildik.Eski b2b yapımızın yetersiz kalmasıyla diğer pazarlarla entegre çalışan bir b2b ve e-ticaret yapısı arayışına girdik. Bu arayışda karşımıza yüksek orada rakamlar çıkardılar.Sizler ile tanıştığımızda karşımıza çıkarılan bedelin altında bir rakam talep ettiniz.Zaten b2b alt yapınızı inceleyip  ne kadar kullanışlı olduğunu görünce sizlerle olan çalışma isteğimiz arttı.  Kurulum aşamasında gece gündüz bizlere sürekli destek olmanız sorunlarımıza hızlı cevap vermenizHer şeyden öte mükemmel olan müşteri desteğiniz için sizlere binlerce kez teşekkür etsek azdır.Bu ticari birlikteliğimizin sürekli olması dileğiyle.

Emin Sümer

Points Lastik A.Ş Bilgi İşlem Müdürü


AkıllıB2B ekibi ile tanışana kadar b2b sistemi bizim için korkulu rüya idi. İsteklerimize çok hızlı bir şekilde çözüm bulan müşteri odaklı empati yetenekleri güçlü olan akıllıb2b ekibini tebrik ediyorum. Hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim bir firma.

Sinan Yılmaz

Oto Başar Genel Müdürü


Satış sonrası bize vermiş olduğunuz teknik destek için size teşekkür ederim.
Ürün satışı gerçekleştikten sonra ülkemizde yazılım firmalarının genel davranış biçimi telefonlara dahi çıkmamak. Siz defaaten arayarak bir probleminiz var mı diye sordunuz , yazılımınızın arkasında durdunuz , size bu nedenle çok teşekkür ederim.

Kadir Büyükhelvacıgil

Zade A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi


6 senedir Akıllı B2B ile çalışmaktayız ve 6 yıl içerisinde Teklif Bilişim firması her geçen zaman içerisinde bizlere daha çok yeniliklerle sistemdeki kolaylıklarla dönüş yaptı ve gerek bizim açımızdan gerek müşterilerimiz açısından hiç bir memnuniyetsizlik yaşamadık. Ayrıca ilgili personelleri ile ön planda ilerleyen bir firma.Akıllı B2B ailesine tekrar teşekkürlerimizi sunarak uzun yıllar beraber çalışmayı diliyoruz.

Hamit Türk

Kamiltürk Hırdavat Nalburiye İnş.Malz.Ltd.Şti Genel Müdürü


Sizlerle uzun senelerdir çalışmaktan kıvanç duyuyorum. Her sorunumuza hızlı ve güvenilir şekilde cevaplayarak ortadaki sorunu çözmenize, Alternatifler üreterek maddi ve manevi kazançlar sağlayan ekibinize, yıllar geçtikçe Kendinize ve Bizlere sağladığınız Tecrübelere çok minnettarız. Her gecen yılda bir basamak daha büyüyen bu firma ile birlikte çalışmak benim en büyük gururlarımdan biri.

Dinçer Atila

SDR Soğutma Genel Müdürü


Akıllı B2B ilgili beni en çok etkileyen konu beklentileri doğru algılamak için yakın çalışmaya gayret gösteriyorlar. İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var. Ürünlerine gelince; Anahtar teslim veya özelleştirerek yararlandığımız çözümlerin tümünde beni şaşırtmayı başardılar. Fonksiyonel ve güzel arayüzlere sahip uygulamaları her seferinde kısa sürede geliştirebildiler. Tek seferde doğru çözümü yakalamayı iyi biliyorlar.

Mehmet Büyükdemirer

Gürler Motor Ltd.Şti Genel Müdürü


2014 yılında Teklif Bilişim firmasından hizmet almaya başlayarak satışlarımızı beklenenin çok üzerinde arttırdık.İnternet pazarlama devamlılık arıyorsanız, sadece yazılımı satıp kenara çekilmeyen, altyapısını güncelleyen, size yol gösteren, çözüm bulan, tecrübeli, kaliteli bir firma ve iyi insanlarla çalışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Celaleddin YILDIZ

Kıvılcım İletişim Dağıtım Ltd.Şti Genel Müdürü


Teklif Bilişim ile Mayıs 2012’den bu yana birlikte çalışmaktayız. Çalışmaya başlamadan önce firmalara özel uygulama geliştiren firmalar arasında bir araştırma yaparak Akıllı B2B ile çalışmaya karar vermiştim. Geriye dönüp baktığımda kararımın son derece isabetli olduğunu görüyorum. Müşterilerinden aldığı geribildirimleri kendisini ve dolayısı ile iş ortaklarının işini geliştirmek için kullanan bir firma. Eğer yazılım sizinde bizde olduğu gibi şirketinizin vazgeçilmez ve en önemli unsuruysa Teklif Bilişim sizi anlıyor, her konuda hızlı bir şekilde geri dönüyor , buda size sorunuzun cevapsız kalmayacağını bildiğiniz için size ciddi bir güvence sağlıyor.

Adem Toka

Uzman Fren Sistemleri Genel Müdürü


UZMAN FREN SİSTEMLERİ olarak B2B sistemi entegrasyonuAkıllı B2B'nin deneyimli personelleri tarafından her ayrıntı düşünülerek yapıldı. Kurumsal kullanıma göre uyarlanan program, tüm isteklerimize cevap verecek şekilde ayarlandı. Alanında söz sahibi olan bir firmayla çalışmak için güçlü bir alt yapıya ihtiyaç vardır. Akıllı B2B bunu başardı.

Ahmet Ferit Büyükadıgüzel

Pakset A.Ş Bilgi İşlem Müdürü


Teklif Bilişim ailesi ileAkıllı B2B uygulamasını Ocak 2011’den bu yana birlikte yürütmekteyiz. Çalışmaya başlamadan önce hazır altyapı hizmeti veren firmalar arasında bir araştırma yaptım ancak hiçbirisinin bize özel olamayacağını ve sorunlarımızı çözmede tam uyum sağlayamayacağını düşündüğüm için Teklif Bilişim ile çalışmaya karar vermiştim. Geriye dönüp baktığımda kararımın son derece isabetli olduğunu görüyorum. Şuanda firmamıza özel ve sadece bizim için çalışan bir B2B sistemine sahibiz. Müşterilerinden aldığı geribildirimleri kendisini ve dolayısı ile iş ortaklarının işini geliştirmek için kullanan bir firma.

Zeki Deveci

Kongaz A.Ş Satış ve Pazarlama Müdürü


Kurumsal bayi alt yapımızın çalışmasını 2009 yılındaAkıllı B2B'ye devrettik. Bu birliktelik, gerek teknik destek, gerek müşteri ilişkileri gerekse de ekonomik olarak Teklif Bilişim ile olan iş birliğimiz devamlı hale getirdi. Birlikte geliştirdiğimiz bir çok proje üzerinde bizlere profesyonel, hızlı ve zamanında hizmetlerinden dolayı kendilerine teşekkürü bir borç biliriz.

Muhammed Ali Kaldırım

Kaldırımoğlu Grup A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi


İNŞAAT SEKTÖRÜNDE 100’lerce şantiyede 10’larca taşeronla çalışıyorsanız, özellikle iş akışınızın aksamaması ve maliyet hesaplarınızın kontrolünüzde olmasını istiyorsanız işin en önemli tarafının kesinlikle yazılım olduğunu düşünenlerdenim. Altyapınız sağlam ve gelişime açık bir yazılım değilse tüm yoğunluğuzun arasında bu işlerde boğulup kalıyorsunuz. İşin bu tarafında geldiğimiz süreçte çok emeklerinin geçtiğini düşündüğüm Akıllı B2B ile tam bir aile olduk, tüm isteklerimizi tek tek dinleyip yerinde çözüm üretip sadece bizi şaşırtmadılar, güzel gelişmelerin heyecanını bizde onlarla beraber yaşadık. Kısa bir zaman içerisinde başarılı bir noktaya geldiğimizi düşündüğüm bu serüvenimizde bizlere 7/24 desteğini esirgemeyen Teklif Bilişim ailesine teşekkür ederim.