Sentez N11 Entegrasyonu
12 Nisan 2018
Netsis Hepsiburada Entegrasyonu
12 Nisan 2018

Paraşüt N11 Entegrasyonu

Paraşüt Api Entegrasyonu sayesinde Pazar Yerlerinde (N11, Hepsi Burada vb) ve e-ticaret yazılımınızda bulunan siparişler panelimizde yer almaktadır. Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişleri birebir faturalandırabilir veya çoklu seçimlerle birden fazla siparişi tek kalemde faturalandırabilirsiniz. Aynı zamanda otomatik entegrasyon planına dahil ederek gelen siparişleri bekleme aşamasından onaylandı aşamasına geçirdiğiniz siparişler paraşüt ön muhasebe programına otomatik aktarılır. Bu sayede aktarılan faturaları paraşüt yazılımında dizayn edilmiş faturanın üzerine direkt olarak fatura çıktısını alabilir veya e-fatura çıktınızı alabilirsiniz.
Paraşüte aktarılan faturalar, fatura kategorisi olarak otomatik ayrıştırılır. Bu sayede oluşan fatura n11 faturası mı, hepsi burada faturası mı veya e-ticaret sitenizden gerçekleşen bir satışın faturası mı görebilir ve satış kanalına göre paraşüt yazılımınızda raporlayabilirsiniz.
AvantajGirişimciler ve orta ölçekli kobilerin tercih ettiği paraşüt yazılımını uygun fiyatlara sizde edinebilirsiniz, tüm pazar yeri mağazalarınızı birden fazla e-ticaret sitenizde oluşan siparişleri paraşüt yazılımına otomatik olarak entegre etmiş olursunuz. Sizde hemen bütünleşmek için başvuru yap butonunu tıklayarak başvuru formunu doldurabilir veya satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz