Online Market ve B2B Önemi
23 Mayıs 2020
B2B Sanal Pos Hata Kodları
26 Mayıs 2020

B2B ve E-Sanat

Teknolojinin hayatımızdaki yeri tartışılmaz bir gerçektir. Hemen hemen her alanda kendini gösteren ve kolaylıklar sağlayan bir dünyadır teknoloji. Bu dünyanın kolaylık sağladığı bazı mecralar vardır. İşte sanat dünyası da teknolojinin nimetlerinden faydalanma yollarından biridir. Sanat da sanal ortamına kapılarını açmıştır. Evimizde ya da ofisinizde yani her ortamda ve her şartta kolaylıkla ulaşılabilir bir birleşim noktası olmuştur. Sanatçıların ve sanatseverlerin buluşma noktaları galeriler olarak bilinir. Bu teknoloji çağının değişkenleri ile birlikte bu da değişmiştir. Çünkü galeriler artık sanal dünyaya taşınmıştır.

Fiziki Sanal Galerileri yerine E-Galeri

Fiziki galeriler sadece belli başlı sanatseverleri ağırlamaktadır ve belli saatlerde ziyaret etme hakları olmaktadır. Oysaki bu işlem internet ortamında daha kolay ve hızlı oluyor.

Tablolarınızı sanal platformlar üzerinden galerilere koyduğunuzda çok hızlı bir şekilde görülmesini sağlıyorsunuz. Bununla birlikte hitap ettiğiniz kitle de artıyor. Zaman sınırlaması olmadan tablolarınız herkes tarafından takip edilir. Üstelik fiziki galerilere göre maliyeti daha düşüktür. Şöyle düşünün hem bütçenize uygun hem kitlenize uygun. Bununla birlikte stok sayınızın da günden güne artar. Çünkü tablolarınız belli bir mekana sığacak kadar olmak zorunda değildir. Ürünlerinizi sergileyecek daha konforlu bir alan aramak zorunda kalmazsınız. Hatta tablolarınızı galerilerde satmak yerine İnternet platformunda satarsanız kazancınızın fiziki galeriye göre nasıl arttığını görmüş olacaksınız. Üstelik sadece kendi tablolarınızı değil başka tabloları da satıp ticaret anlayışınıza farklı bir boyut kazandırmanız da mümkün. Bununla birlikte tablolarınızın alıcısı kısıtlı kalmayıp tüm ülke hatta dünya ülkelerine kadar açılma imkanı bulur. İşte e-ticaretin bunun gibi birden fazla kolaylığı vardır. Sitenizi geliştirip kendi müzayede sisteminizi de kurabilirsiniz. Bunu da canlı çevrimiçi şekilde yapabilirsiniz.

 Bu kadar kazançlı bir sistem için de elbette ki dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle tüm bunları yapabilmek için sağlam bir alt yapıya ihtiyacınız olacak ve size bu alt yapıyı sağlayacak deneyimli ve işinde uzman bir firma ile anlaşmak kalacak. Bunun için de firmamızın danışmanları sizlere yardımcı olmaya hazır bulunmaktadırlar. 7/24 aklınıza takılan sorulara yanıt vermekten memnun olmaktadırlar. Sizlere gerekli imkanı sağlamak ve işinizi daha kolay ve daha kazançlı yapabilmek için e- ticaret altyapı  sağlayacı bir firma olarak tüm ihtiyaçlarınıza ve sorularınıza cevap vermek görevimizdir.

Sanal Dünyada Tablo Satışı

Her şeyin sanal dünyaya taşındığı şu dönemde ticaret ortamı da kolaylıkla kendini göstermiştir. Rakiplerinden kilometrelerce öne geçmek, fark atmak oldukça güç bir duruma gelmiştir. İşte sizler de tablolarınızı satışa çıkartıp kazancınızı arttırmak istiyorsanız mutlaka firmamız ile iletişime geçip sizler için hazırlanan sitelerimizde satışlarınıza başlayabilirsiniz. Firmamızın sizlere sunduğu e-ticaret altyapısını 15 gün boyunca deneyebilirsiniz. Bu deneme tamamen ücretsiz olup müşterilerimize e- ticaret dünyasını keşfetmesi için imkan sağlamak için yapılmaktadır. 15 gün sonunda dilerseniz bizimle yola devam edebilir ve sizler de kolay ticaret dünyasına adım atabilirsiniz. İşinizin türüne, hacmine göre de bir e-ticaret paketi seçebilirsiniz. Bu işlemlerin sonunda da artık satış yapmaya başlayabilirsiniz. E-ticaret firmamız sizlere hangi imkanları sunmaktadır diye merak ediyorsanız buyurun cevabımız: Öncelikle sizi marka haline getirecek site tasarımınız, ürün stok yönetimi ile ürün kontrollerinizin kolay yolunu sağlamak, yazılım desteği altyapı güçlendirme işlevleri ve güvenliğiniz için güvenlik sertifikası gibi hizmetler vermektir. Bu sayede siteniz kullanıma hazır hale gelecektir. Aynı zamanda müşteri ayağı kısmı da işin diğer önemli bir noktasıdır. Onların kolay ve konforlu ulaştığı satış siteniz sayesinde, sizler satın aldıkları tabloların da müşterilerin ellerine ulaşma sürecinde oldukça hassas olmalısınız. Bir kargo şirketi ile anlaşıp ulaşma sürecinde verilen günün dışına çıkılmaması gerekmektedir. Üstelik ödeme seçenekleri de her kesimden müşteriye hitap edecek tarzda olmalı. Birden fazla ödeme seçeneği sunulmalı ve müşteri tercihine göre ödeme şeklini belirlemelidir.

İnternetten Tablo Satış Tüyoları

  • Kişilere özel portre çalışmaları
  • Satışlar için aracı pozisyonunda rol oynayın
  • Canlı müzayedeler hazırlayın.
  • Mutlaka reklam alın